Velen voelen de behoefte om meer te doen dan een chrysant neerleggen bij een graf. In de wereld van Reveil is een begraafplaats geen kille plek, maar een verzamelplaats, waar duizenden verhalen de wortels van de gemeente vormen.
Mensen die lang niet op een begraafplaats kwamen, vinden er hun weg terug. Om herinneringen op te halen aan geliefden, maar ook om te luisteren naar muziek en de vaak vergeten levensverhalen van overleden dorpsgenoten.
Tussen 14 en 16.30 uur brengen enkele dichters, muzikanten en zangers, verspreid over het kerkhof, een ingetogen moment van troost. Een intiem gedicht, een troostend lied, een streepje zachte muziek. We herdenken onze overledenen en in het bijzonder onze voormalige schepenen Lucien Raes en Erik Moreels. We geven ruimte aan rouw en afscheid.
Bij minder goed weer vindt Reveil 2023 plaats aan de ingang onder een tent.